Data:10 maja 2017

Wielki sukces "Diary of a beholder " w Hamburgu!

10 maja 2017 w Hamburgu odbyła się Gala World Media Festival 2017. Tak jak zapowiadano Diary of a Beholder otrzymał statuetkę "intermedia-globe GOLD". Statuetkę odebrali Jarosław Migoń ( scenarzysta, reżyser, producent) oraz Francisco Bassignana Ravinet (Krakovia Producciones - koproducent). Ale to nie był koniec emocji bowiem film został nagrodzony jeszcze dwukrotnie. Statuetką "intermedia Special Award - MAGIC EYE" najlepsze zdjęcia oraz "intermedia-globe GRAND AWARD". To jedyny film dokumentalny, który otrzymał tyle nagród i pierwszy film z Polski i z Krakowa, który został tak doceniony przez jury World Media Festival. 

Intermedia-globe GOLD także otrzymały: „Ciało i krew” Martyny Wojciechowskiej i Katarzyny Białek(TVN),  „Klonowanie. Sposób na nieśmiertelność” Małgorzaty Łupiny(TVN. Intermedia-globe GOLD i nagrodę specjalną otrzymał krótkometrażowy film "Demant - World of silence" (Meme Studio). Intermedia-globe SILVER otrzymał dokument „Pyszne Peru” Małgorzaty Łupiny(TVN), serial "Bell Epoque" i "Listy do M.2".

W konkursie oceniano filmy nadesłane przez producentów z takich krajów jak: Australia, Austria, Belgia, Kanada, Chiny, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, WIelka Brytania, Grecja, Irlandia, Japonia, Korea, Malazja, Meksyk, Norwegia, Polska, Portugalia, Katar, Rosja, Singapur, Afryka Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Holadnia, Turcja, USA, Wietnam.

Pelna lista nagrodzonych:
http://www.worldmediafestival.org/en/festival_information/winners